Hlavná stránka

Súťaž o najzaujímavejšiu nástenku s protidrogovou tematikou

V poslednom období sa o drogových závislostiach, nutnosti účinnej prevencie a liečby popísalo a pohovorilo pomerne veľa. Drogy sú skloňované vo všetkých pádoch. Masmédiá začínajú dávať tejto problematike čoraz väčší priestor. Závislosť na tvrdých drogách má na Slovensku vzrastajúci trend. Najviac ohrozenými skupinami populácie sú deti a mladí ľudia. Spoľahlivou „cestou“, ako predísť tomu, aby sa dieťa dostalo do problému s drogou, je venovať dieťaťu čas, byť mu príkladom ako treba žiť bez drogy, lebo „akí sme my, také budú naše deti“.

Naša Žiacka školská rada sa preto rozhodla, vyhlásiť súťaž o Najzaujímavejšiu nástenku s protidrogovou tematikou.

Téma: „Chráňme múdro a smelo svoj rozum a telo“.

Keďže do súťaže sa zapojili iba triedy VI.A a VII.B, rozhodli sme sa odmeniť obidve triedy. Víťazom uvedených tried srdečne gratulujeme, sladké odmeny im budú odovzdané.