Archív 2019/2020

Prečítaný školský rok

Na základe výzvy školskej knižnice v septembri 2019 mali tí žiaci, ktorí radi čítajú a radi trávia voľný čas s knihou v ruke, príležitosť zapojiť sa do súťaže, ktorú sme nazvali Vráťme život starým knihám v knižnici. Počas celého školského roka zapojení žiaci spolu prečítali neuveriteľných 190 literárnych diel. Čítanie prerušilo nečakané zatvorenie škôl počas pandémie. Pre tých, ktorí knihy milujú, to však nebol problém a čítaniu ostali verní. Víťazka tohtoročného školského roka dokonca prekonala rekord víťazky z minulého školského roka o 12 kníh.

Mladší žiaci – 2.- 4.ročník

Rekord školy

Dominika Holecová

87 kníh

Pochvalné uznanie za zapojenie sa do súťaže patrí:

• Kristíne Kudelčíkovej, 1.C
  • Martinkovi Beniačovi, 2.C
  • Lucii Novosadovej, 6.A
  • Martine Jelínkovej, 6.B
  • Nele Čepelovej, 2.C
  • Radoslave Zaťkovej, 9.A
  • Pavlíne Zakopčanovej, 6.B
  • Sophii Liptákovej, 8.A
  • Blažene Mikšíkovej, 2.C
  • Veronike Priputenovej, 2.C
  • Sofii Skokanovej, 2.C
  • Anetke Bugáňovej, 2.C

Víťazi si prevzali ceny a diplomy na konci školského roka z rúk svojich triednych učiteľov vo svojich triedach vzhľadom na situáciu, v ktorej sme sa ocitli.

Víťazom srdečne blahoželáme a dúfame, že v budúcom školskom roku sa zapojí ešte viac žiakov a nájde sa medzi nimi taký, ktorý prekoná Dominikin rekord. Latka je nastavená veľmi vysoko, ale rekordy sú na to, aby sa prekonávali.