Archív 2021/2022

Plavecký výcvik 3. ročník

Žiaci 3. ročníka základnej školy absolvovali v dňoch od 07.02. 2022 do 11.02. 2022 plavecký výcvik v Mestskej krytej plavárni v Žiline. Každý deň sa deti veľmi tešili na plávanie a aktivity vo vode. Inštruktori z plaveckej školy Nereus sa venovali našim žiakom. V prvý deň kurzu boli deti rozdelené do štyroch skupín. Naučili sa nové plavecké spôsoby, ponárali sa a lovili predmety, splývali, trénovali opakované výdychy, plávali pomocou plaveckých dosiek, robili rôzne zábavné aktivity vo vode. Posledný deň plaveckého výcviku získali mokré vysvedčenie s fotografiou. Žiaci sa spoločne zabávali vo vode, plávali pomocou plaveckých pomôcok, šmýkali sa po šmýkačke, skákali do vody. Chceli by sme sa poďakovať v mene žiakov tretieho ročníka pani riaditeľke PaedDr. Kataríne Šutákovej, pani zástupkyni PaedDr. Monike Mihaliakovej. Ďakujeme aj inštruktorom za ich trpezlivosť, ochotu, tvorivosť, profesionálny a zároveň ľudský prístup.