Hlavná stránka

Fundraisingová aktivita na podporu UNICEF

Počas akcií Dňa zeme a Olympijského dňa 13.6.2022 sme sa rozhodli na našej škole zorganizovať aktivitu zameranú na podporu organizácie UNICEF, ktorá pomáha deťom trpiacim humanitárnou krízou. Našou snahou bolo vyjadrenie podpory a spolupatričnosti všetkým deťom sveta, ktoré svoje detstvo prežívajú v nepriaznivých podmienkach. Naša aktivita – pečenie a predaj waflí a muffin v priestoroch školy bola zameraná tak, aby sme vďaka nej dokázali získať finančné prostriedky, ktorými podporíme spomínanú organizáciu, ktorá oslavuje 75.výročie. Celková vyzbieraná suma činí 190 euro. Za pomoc a realizáciu tejto aktivity ďakujeme našim ochotným žiakom 9.ročníka, ktorí celé dopoludnie piekli a predávali sladké wafle a muffiny. Taktiež patrí vďaka rodičom, ktorí ochotne napiekli a priniesli muffiny na podporu danej zbierky.