Akcie

Mesiac úcty k starším

Pri príležitosti mesiaca úcty k starším si žiaci základnej školy uctili starších ľudí v našom okolí. Rozprávali sa a čítali o ich živote, s láskou a vďakou vyrobili krásne pozdravy, kreslili a maľovali obrázky a pripravili z nich výstavu žiackych prác vo vestibule kinosály obce. Deti prvého a štvrtého ročníka si pripravili pre našich starkých, babky a dedkov, milé potešenie v podobe vystúpenia, ktoré sa uskutočnilo 11. októbra 2022, počas posedenia seniorov obce. Zarecitovali básničky, zaspievali pesničky. Vystúpenie bolo naplnené vzájomnou láskavosťou, radosťou, úsmevom na tvári. Všetkým seniorom prajeme pevné zdravie, bystrú myseľ, úsmev na tvári, radosť zo života, aby ich ďalšie roky sprevádzala láska, úcta, pozornosť a vďačnosť nás všetkých.