Hlavná stránka

KOĽKO LÁSKY sa zmestí do krabice od topánok?

Potešme i tieto Vianoce seniorov darčekom, ktorý zahreje pri srdci Vás aj ich. Naplňme spoločne krabice plné lásky.

Tento rok sme sa opäť rozhodli zapojiť do projektu "Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok". Tento projekt spája generácie ľudí po celom Slovensku a stáva sa milou vianočnou tradíciou. Cieľom je potešiť Vám neznámeho seniora žijúceho v zariadení pre seniorov, prípadne osamelo vo vlastnej domácnosti. Veľká väčšina ľudí žijúcich v zariadeniach nemajú žiadnych príbuzných, prípadne sa nestretávajú a preto práve Váš darček môže byť ich darčekom jediným a občas i posledným. Preto do krabičky od topánok zabalenej vo vianočnom papieri (spodok a vrch samostatne, aby sa dala otvárať) zabalíte okrem jednotlivých kategórií vecí aj obrovský kus svojho srdca. Čo všetko má/nemá krabička obsahovať nájdete v prílohe. Pripravenú krabičku odovzdajte v škole vašej pani triednej učiteľke, alebo pani učiteľke Mgr. Kristíne Chobotovej v termíne od pondelka 28.11 do piatka 2.12.