Hlavná stránka

ŠKOLA  ŽIVOTA – Prvá pomoc

10. novembra 2022 sa žiaci 1. – 4. ročníka ZŠ zúčastnili výchovného koncertu ŠKOLA  ŽIVOTA – Prvá pomoc. Spievali Jarko Gažo a Radko Pažej. Hovorené slovo a hudobné skladby hrané naživo boli doplnené obrazovou videoprojekciou. Deti spievali, zabávali sa a aktívne sa zapájali pri poskytovaní prvej pomoci. Základy prvej pomoci sa deti dozvedeli aj prostredníctvom pani pracovníčky z operačného strediska záchrannej služby. Ako správne postupovať pri poskytovaní prvej pomoci, privolanie prvej pomoci na telefonickú linku 155 si deti vyskúšali priamo s pani pracovníčkou a Jarkom Gažom. Hrdinom prvej pomoci sa môže stať každý a kdekoľvek. Ďakujeme našej pani riaditeľke, pani pracovníčke z operačného strediska záchrannej služby a dvojici Jarkovi Gažovi a Radkovi Pažejovi za super koncert.