Hlavná stránka

Ilustrácie pre život


Blížia sa Vianoce - čas zázrakov. A zázračnú  moc majú aj Ilustrácie pre život, ktoré namaľovali slovenskí umelci. Ak sa ich rozhodnete venovať ich či už sebe alebo ako originálny darček, pomáhate zároveň deťom v núdzi, ktoré žijú v humanitárnych krízach. UNICEF Slovensko v spolupráci s Festivalom BAB spúšťajú vianočnú kampaň s názvom Ilustrácie pre život.
 
Čo sa stane, keď umelci a umelkyne dostanú nejakú otázku? Nakreslia odpoveď! A tak vznikla séria jedinečných grafík s názvom Obrázky z otázky. Tieto ilustrácie sa práve teraz, v predvianočnom období premenia na zázračné Ilustrácie pre život. Sú to zmysluplné darčeky, ktoré zachraňujú životy. Pomoc, ktorú sa rozhodnete podporiť, doručíme do krajín, kde to je momentálne najviac potrebné.
 
Počas kampane môžete podporiť až 8 rôznych druhov pomoci: psychosociálna podpora, športové potreby, zdravie pre mamičky, zdravie pre detičky, výživa, hygienické potreby, zimné oblečenie a vzdelávanie. Výška príspevku je 15 € a každý, kto kampaň podporí, dostane poštou unikátnu Ilustráciu pre život. Prvých 25 ilustrácií je dokonca s vlastnoručným podpisom autora či autorky. Veríme, že Vám tento originálny darček prinesie veľa radosti.  
 
Želáme Vám krásny, zdravý a pokojný adventný čas.