Akcie

Školské kolo v anglickej súťaži v hláskovaní : SPELLING

V súťaži skupiniek zvíťazili za 1.kategóriu: Franeková Lívia, Cibíková Adela, Hliníková Agáta, za 2.kategóriu: Lopušanová dorota, Prieložná Zuzana, Svobodová Mária, a za 3.kategóriu: Halečková Martina, Staníková Lenka, Lovás Michal

Slová na spelling si žiaci ťahali sami – papiere boli rozložené na stole čistou stranou na vrch. Žiaci súťažili v 3 kolách, nevypadávali po nesprávnom vyspellovaní, body sa im spočítavali. V každom kole skupina spellovala 3 slovíčka, a náročnosť sa každým kolom stupňovala. V prípade rovnakého počtu získaných bodov bolo rozstrelové kolo.

V súťaži jednotlivca získali 1. miesto Júlia Lopušanová, Vanesa Chobotová, Linda Brezániová.

Táto súťaž sa teší u žiakov veľkej obľube, o čom svedčí aj počet zapojených žiakov. Všetci boli na vynikajúcej úrovni.