Archív 2014/2015

Školský tím – Coca-Cola Cup

ZŠ s MŠ Ondreja Štefku sa zaregistrovala do celoslovenského futbalového turnaja s názvom Coca-Cola Cup a pri tejto príležitosti vytvorila tím žiakov 9. a 8. ročníka, ktorí by nás mohli na turnaji reprezentovať. Coca-Cola Cup je postupová súťaž, v ktorej hrajú veľmi kvalitné futbalové družstvá z celého Slovenska. Nášmu tímu sa zatiaľ podarilo dosiahnuť výborný výsledok, pretože postúpili už do 2. kola súťaže.  Hráči museli najprv zdolať v kvalifikačnom zápase ZŠ Gbeľany, čo sa im podarilo v pomere 3:2, čím si zabezpečili postup do 1. kola súťaže, v ktorom si hráči merali sily s tromi ďalšími školami.

Výsledky 1. kola:

• ZŠ s MŠ Ondreja Štefku – Spojená škola Belá ( 1:1)
  • ZŠ s MŠ Ondreja Štefku – ZŠ Zázrivá (7:2)
  • ZŠ s MŠ Ondreja Štefku – ZŠ s MŠ Adama Františka Kollára (2:1)

Futbalisti si jednou remízou a dvoma výhrami vyslúžili 1. miesto, čím si zaručili postup do už spomínaného 2. kola súťaže, ktoré sa uskutoční až po zimnej prestávke. Na náš tím sa už teraz chystajú vynikajúce tímy, ako sú: ZŠ s MŠ Hurbanova, ZŠ Horná Štubňa, ZŠ Lipová (Rajec).

Zápasy s vyššie uvedenými družstvami budú pre náš tím veľmi náročné, ale veríme, že futbalisti nechajú na ihrisku nielen svoje futbalové majstrovstvo, ale aj dušu a srdce a opäť sa im podarí zvíťaziť. Držte im palce.

Zoznam žiakov tímu Coca-Cola Cup:
  1. Bohuš Androvič (9.B)
  2. Andrej Gacho (9.B)
  3. Matej Šutý (9.B)
  4. Lukáš Chobot (9.B)
  5. Michal Jakubčik (9.A)
  6. Jakub Kapitulčin (9.A)
  7. Lukáš Michalčík (9.A)
  8. Matúš Cvacho (9.A)
  9. Matej Ripel (9.A)
  10. Bejmín Vrábeľ (8.B)
  11. Rafael Chovance (8.B)