Archív 2014/2015

Škôlkári v 1. ročníku

V piatok 24.4.2015 prišli na návštevu do školy naši predškoláci. Navštívili deti v prvých triedach. Boli zvedaví na to, čo sa v škole deje, čo všetko sa už naši prváci naučili a  čo aj ich samých  od septembra čaká. Prváci ich privítali a ukázali čo vedia. Zaspievali im pieseň, zarecitovali rozprávku O repe a domčeku. Ani predškoláci nezaháľali  a tiež spievali a recitovali.  Potom už spoločne vypracovali pracovný list z matematiky. Prváci predškolákom  napísali meno  na pracovné listy a potom počítali, vyfarbovali. Všetko sa podarilo a deti z MŠ dostali  prvú včeličku a jednotku s hviezdičkou. Veľmi sa im páčilo a už sa tešia do školy. Nakoniec  pozvali našich prváčikov k nim do materskej školy, aby sa spoločne zahrali a zaspomínali si.