Akcie

Coca Cola CUP

Dňa 6.10.2015 sa  na miestnom ihrisku TJ Fatran Varín konalo regionálne kolo Coca cola cupu vo futbale na veľkom ihrisku. Stretli sa v ňom domáci - žiaci ZŠ s MŠ  O. Štefku s gymnazistami z Varšavskej ulice  v Žiline.  Po tuhom boji vyhrali domáci 3:2 (1:1).  Nastúpili v zostave : Trnka Pavol, Dančo Erik, Kolibáč Michal, Prieložný Ondrej, Chovanec Rafael, Vrábel Benjamín, Matejčík Michal, Filip Richard, Holec Tomáš, Novák Samuel, Ripel Michal, Ťažký Šimon, Dubovec  Petr, Sušienka Lukáš, a Jakubčík Martin.  Skóre otvoril  Dančo v 12 min. Súper vsietil v 1. polčase gól do šatne Šibíkom. V 3. min 2. polčasu sa domáci ujali vedenia gólom Dubovca, v 5. min. zvyšoval na 3:1 Sušienka. Hostia skorigovali Sanigovým gólom na 3:2, ale domáci si už výsledok postrážili. Žiakov trénuje v škole ich učiteľ PaedDr. Peter Húšťava, PhD.

Touto cestou ďakujeme starostovi obce Ing. Michalovi Cvachovi ,funkcionárom oddielu,  p. Hodoňovi  a rozhodcom za pomoc pri zorganizovaní  1. kola Coca cola cupu vo Varíne.

Autor : PaedDr. Peter Húšťava, PhD.