Archív 2016/2017

Prianie do nového školského roku 2016/2017

Slnečné prázdninové dni vystriedalo zmáčané septembrové ráno a s ním skončilo aj príjemné dovolenkové  leňošenie.

Slávnostné otvorenie školského  roka bolo v  niečom jedinečné, no zároveň každoročne sa v istom opakujúce. Jedinečné v tom , že začína nový školský rok pre niektorých prvý, pre  žiakov deviateho ročníka posledný v základnej škole.

Prvé septembrové dni sú vždy  náročné pre  žiakov, rodičov  i učiteľov.  Musíme si znovu zvyknúť na každodenný kolobeh školských dní.

Vítame Vás všetkých v škole a prajeme Vám, aby ste tu strávený čas prežili príjemne a zmysluplne, rozvinuli svoje doterajšie vedomosti a skúsenosti, zdokonalili Vaše zručnosti a prehĺbili svoju prirodzenú šikovnosť.

Osobitne v škole vítame našich najmenších žiakov – prváčikov a ich rodičov. Hlavne pre nich nastáva obdobie nových skúseností a zážitkov.

Našim deviatakom prajeme , aby boli otvorení prijať čo  najviac nových vedomostí a darilo sa im plniť všetky stanovené  úlohy a povinnosti, ktoré povedú k čo najlepším výchovno-vzdelávacím výsledkom. Tie budú určujúce na prijímacích pohovoroch.

V novom školskom  roku všetkým želáme pevné  zdravie, duševnú harmóniu, mnoho  šťastných spoločných chvíľ, vzájomnú úctu a vysokú mieru porozumenia.