Archív 2016/2017

Do školy na bicykli

Vo štvrtok 22.9.2016 naši žiaci odštartovali prvý ročník kampane Do školy na bicykli. Každý žiak, ktorý v tento deň prišiel do školy na bicykli, dostal kartičku Petra Sagana, ktorú môžu použiť na odmietnutie jednej známky z ľubovoľného predmetu.

S radosťou konštatujeme, že do výzvy sa zapojilo viac ako 140 žiakov, ktorí svojimi dvojkolesovými tátošmi zaplnili areál školy a tak dokázali sebe a aj svojim spolužiakom, že do školy sa dá dostať aj inak než autom, a navyše to môže byť aj zábavné a výhodné.  Ostatní žiaci kvôli bezpečnosti kreslili a vypracovali projekt o Petrovi Saganovi.

Snahou motivovať deti do kampane sa nám podarilo nielen vďaka Karte Petra Sagana, ale aj vnútornej motivácie zlepšiť a skvalitniť každodenný život.