Archív 2016/2017

Výstava ovocia a zeleniny 2016

Aj tento školský rok sa v ZŠ s MŠ O. Štefku vo Varíne uskutočnila jesenná výstava ovocia a zeleniny. Žiaci si mohli pozrieť výstavu 26.-27.10.2016 vo vestibule školy. Výstavu skrášľovali výtvarné dielka našich najmenších žiakov. Počas výstavy sa konali rôzne súťaže, do ktorých sa žiaci aktívne zapojili. Víťazmi v jednotlivých súťažiach sa stali:

• Súťaž o najkrajšie jablko – Janka Štafenová – 1.A,
  • Súťaž o najväčšie jablko – Roman Krajčík - 8.A,
  • Súťaž o najmenšie jablko – Veronika Androvičová – 5.B,
  • Súťaž o najzaujímavejšie jablko – Marek Tomašov – 2.B,
  • Súťaž o najkrajšiu jabĺčkovú dekoráciu – Stanko Andrisík – 1.C,
  • Súťaž o najkurióznejší tvar ovocia a zeleniny – Paľko Chabada - 3.B,
  • Súťaž o najbizardnejší tvar koreňovej zeleniny – Jakub Staňo – 5.B,
  • Súťaž o najroztomilejšiu dekoráciu – Matej Chebeň – 5.B,
  • Súťaž o najväčší košík s výzdobou z ovocia a zeleniny – trieda – 6.A.

Víťazi boli odmenení pamätným diplomom, všetci ostatní boli odmenení pochvalou. Všetkým žiakom, ktorí sa zapojili do školskej akcie, ďakujeme. Vďaka patrí aj Vám, milí rodičia a starí rodičia, ktorí ste pomáhali svojim deťom s vytváraním dekorácií z ovocia a zeleniny, ktoré ste vypestovali vo vašich záhradách. Vďaka patrí aj spoluorganizátorom výstavy – Mgr. K. Chobotovej a Mgr. J. Milovej. Pevne veríme, že sa Vám výstava páčila, a že sa do nej opäť o rok radi zapojíte a prispejete svojimi kreatívnymi dekoráciami.

Mgr. T. Bublík