Archív 2016/2017

Najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice

Do 12. ročníka  celoslovenského projektu „Najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice“ sa prihlásilo 244 školských knižníc v základných školách a stredných školách s celkovým počtom 45 985 účastníkov podujatí. Medzi nimi i školská knižnica v našej škole.

Nezískali sme síce palmu víťazstva, ale medzi prihlásenými knižnicami sme sa vôbec nestratili, práve naopak. Umiestnili sme sa na 30. mieste.

Záštitu nad projektom, ktorý pravidelne organizuje Pedagogická knižnica v Bratislave, prevzal Peter Plavčan, minister školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky.

Podujatie sa uskutočnilo 24. októbra 2016 a malo formu projektového dňa, ktorého témou bolo Vzájomné učenie sa žiakov v dvojiciach alebo v malých skupinách.