Archív 2016/2017

Beh do strečnianskych hradných schodov

Žiaci našej školy Ripel Michal, Sušienka Lukáš, Richard Filip, Jakub Šušoliak,Ema Hazdová, Martina Halúzková, Karolína Cvachová, Viktória Synáková, Zuzana Ripelová, Patrik Diasek, Peter Giert, Kristián Cvacho, Šimon Hliník, Lívia Androvičová, Nataly Vanek, Erika Vráblová, Michaela Lovásová, Dávid Bačinský, Ondrej Blaško, Daniel Ťažký, Adam Vrábel,  sa 30 mája 2017 pod vedením Mgr. Martina Marcineka a Ivety Grichovej zúčastnili 20 ročníka behu po schodoch na hrad Strečno.

A že 20 ročník bude patriť k úspešným sa nám potvrdilo, akonáhle organizátori vyhlásili výsledky preteku.

Potešili nás viacerí naši bežci a bežkyne, ale najviac Jakub Šušoliak, ktorý svoju kategóriu vyhral časom 35,64 sek, s viac ako dvoj sekundovým náskokom pred druhým v poradí, v najstaršej a najkvalitnejšie obsadenej kategórii žiakov (rok nar. 2001- 2003). Obrovská gratulácia Jakub!

Ďalším veľmi úspešným bežcom bol v kategórii žiakov ročník narodenia 2004-2006 bol Peter Giert, ktorý skončil na vynikajúcom treťom mieste s časom 46,57 sek , k čomu mu blahoželáme.

Z dievčat bola najúspešnejšia Ema Hazdová, ktorá v kategórii dievčat ročník narodenia 2001-2003, dobehla na výbornom piatom mieste s časom 50,46 sek. Gratulujeme všetkým, ktorí prekonali sami seba a strečianske schody!!