Archív 2016/2017

Výtvarná časť environmentálneho projektu:  Medveď hnedý – kráľ zvierat

Spolupráci so Správou Národného parku Malá Fatra vo Varíne sa  na našej škole uskutočnil –environmentálny projekt: Medveď hnedý – kráľ zvierat.  Súčasťou tohto programu boli aj výtvarné aktivity, kde deti mohli kresliť medveďa vo voľnej prírode, či vypracovať projekt. Výkresy a projekty vyhotovené ľubovoľnou technikou vo formáte A3 a A4 v celkovom počte 80 sme zaniesli do Správy NP Malá Fatra vo Varíne. Všetky práce bude hodnotiť odborná porota a v mesiaci jún bude slávnostné vyhodnotenie prác a ocenenie víťazov našej základnej školy. Najkrajšie výtvarné dielo získa cenu riaditeľa Správy NP Malá Fatra.

Práce z tvorivých dielní budú vystavené v mesiaci október 2017 v Krajskej knižnici Žilina.