Archív 2016/2017

Prvý ročník školského kola v SPELLINGU

Dňa 1. a 14.06.2017 sa naši žiaci zapojili do prvého ročníka súťaže z anglického jazyka v SPELLINGU. Do súťaže sa prihlásilo 47 žiakov, od 4. – 9.ročníka. Súťažilo sa v 3. kategóriách : 4.-5. ročník, 6.-7. ročník a 8.-9.ročník. V každej kategórii mali žiaci príslušný počet slov podľa náročnosti, ktoré sa museli vedieť preložiť a vyhláskovať. Keďže hláskovanie v angličtine vôbec nie je ľahká záležitosť, žiaci sa dôkladne pripravovali. Naši žiaci opäť ukázali svoj záujem o anglický jazyk, svoje vedomosti a zručnosti, a samozrejme chuť súťažiť. Súťaž sprevádzala dobrá nálada a veľa úsmevov a zábavy pri hláskovaní. Prvý ročník spellingovej súťaže bol úspešný, zručnosti žiakov v hláskovaní boli na vysokej úrovni. Na konci súťaže boli samozrejme víťazi, ale určite nebol nikto porazený.