Archív 2016/2017

Deviatacký večierok

26. júna 2017 sa uskutočnil v škole rozlúčkový večierok deviatakov. Večierok si žiaci pripravili v spolupráci so svojimi triednymi učiteľkami Mgr. Košútovou  a RNDr. Ječmenovou. Žiaci milo privítali všetkých prítomných, predniesli príhovor, prekvapili výborným zábavným programom, vtipnými scénkami, excelentnou hrou na klavíri v podaní Jakuba Šušoliaka i prezentáciou fotografií zo školských i mimoškolských akcií. Žiaci i učitelia sa príjemne zabavili i zasmiali.

Na spríjemnenie posedenia a zábavy si žiaci pripravili výborné občerstvenie a pani triedne učiteľky rozkrájali nádherné a vynikajúce torty, ktoré lahodili nielen chuťovým pohárikom, ale aj očiam.

Poďakovanie patrí i triednym učiteľkám za ich trpezlivosť, ochotu a priateľský prístup.

Deviatakom prajeme v ich ďalšom štúdiu veľa úspechov, sily a trpezlivosti, dobré známky a príjemné spomienky na základnú školu.