Akcie 2016/2017

Predškoláci na Oravskej priehrade

Tak, ako posledné roky aj tento zavŕšili predškoláci svoju návštevu MŠ koncoročným výletom. Tento rok to bol výlet na Oravu a plavba loďou na Slanický ostrov. Deti z tried sovičiek a mravčekov sa ráno stretli pred MŠ a spoločne sa autobusom vybrali na Oravu. Samotná jazda autobusom bola pre mnohých z nich už veľkým zážitkom. Panovala tam veselá atmosféra a očakávanie. Po príchode na Oravu nás už čakala loď s milým personálom. Na lodi sa deťom páčilo, pozorovali okolie, veľkú vodu, popapali čo si nabalili a po príchode na ostrov sme si pozreli jeho pamiatky a vypočuli si výklad paní sprievodkýň. Po príchode do MŠ sme sa skoro už ako školáci naobedovali v školskej jedálni. Deťom sa výlet veľmi páčil, priniesli si z neho množstvo zážitkov a tešíme sa na ďalší zaujímavý výlet.