Hlavná stránka

Futsalový turnaj

Jedenásty október bol venovaný futsalovému turnaju žiakov o pohár riaditeľky školy v Budatíne. Šesť družstiev zo ZŠ Budatín ( 2 družstvá), ZŠ Terchová, ZŠ Belá, ZŠ Teplička a ZŠ Varín vytvorili výbornú futsalovú atmosféru s dobrými výkonmi družstiev a jednotlivcov.

Za najlepšieho hráča celého turnaja bol vyhlásený žiak našej školy Adam Vrábel, ktorý svojím výkonom dopomohol družstvu v zložení: Adam Vrábel, Patrik Dziasek, Peter Giert, Patrik Horecký, Tadeáš Šugar, Marek Trnka, Kristián Cvacho, Alex Melo, k solídnemu 4. miestu. Súboj o 3. miesto sme prehrali so žiakmi zo ZŠ v Tepličke. Chlapci pod vedením Mgr. Martina Marcineka predviedli dobré výkony vo všetkých zápasoch, na ktoré nastúpili. Hoci sa nám povestné šťastie v súboji o 3. miesto otočilo chrbtom, chlapci ukázali potenciál na zlepšovanie, a ja verím, že spoločnými silami a tréningami sa náš výkon ešte zlepší.

Chlapcom gratulujem a držím im palce v ďalších zápasoch.