Mikulášska zbierka školských pomôcok

Svätý Mikuláš, biskup z Myry, je synonymom nezištného darcovstva. Pri príležitosti jeho sviatku sme sa rozhodli, že aj my budeme malými svetielkami pomoci pre iných. Chceš sa pridať? Ak áno, zapoj sa do Mikulášskej zbierky školských pomôcok, ktorá bude prebiehať od 20. novembra až do sviatku svätého Mikuláša, teda 6. decembra. Ak nájdeš doma funkčné školské pomôcky, môžeš ich priniesť svojmu triednemu učiteľovi alebo učiteľke náboženskej výchovy. Zbierame všetky druhy školských potrieb ako pastelky, zošity, perá, tašky, fixky, pravítka, peračníky a všetko, čo ešte školákovi môže byť užitočné. Pomôcky poslúžia Tvojím kamarátom zo sociálne slabších rodín. Zbierka bude anonymná. Veríme, že sa zapojíš aj Ty a spolu nás bude hriať dobrý pocit z nezištného darcovstva.