Archív 2017/2018

Červené stužky 2017

Opäť sme tu mali 1.12., a tak ako každý rok v tento deň, prišli naši žiaci a zamestnanci do školy v červenom oblečení. Okrem toho, že sme v tento deň vytvorili živú červenú stužku, mali sme aj rozhlasovú reláciu a rozdávali sa žiakom červené stužky. Vyučujúci vniesli ducha červených stužiek aj do vyučovacieho procesu. Žiaci vytvárali výtvarné diela, ktoré sme následne umiestnili na nástenku, niektoré z nich sme zaslali do výtvarnej súťaže. Taktiež sme premietali film Anjeli či realizovali besedu o HIV a AIDS a ich prevencii.

Aj takýmto spôsobom chceli žiaci a zamestnanci našej školy vyjadriť solidaritu všetkým ľuďom, ktorí trpia touto nevyliečiteľnou chorobou. Ďakujeme organizátorom kampane Červené stužky za možnosť zapojiť sa. Už teraz vymýšľame nápady, ktorými podporíme kampaň aj budúci rok.

Mgr. T. Bublík