Akcie

4. november - Deň materských škôl na Slovensku

Deň materských škôl na Slovensku si každoročne pripomíname 4. novembra. Jeho cieľom je podporiť význam, poslanie a opodstatnenie materskej školy v živote dieťaťa. Pri tejto príležitosti sa aj naša materská škola zapája do osláv tohto celoslovenského sviatku. Tento školský rok sme ho začali spoločne s deťmi prezentovať rôznymi dopoludňajšími aktivitami, ktoré nám sviatočný deň urobili zaujímavým. Niektoré deti maľovali našu materskú školu tak, ako ju vidia svojimi detskými očami, iné sa pokúšali vytvoriť ju z rôznych druhov stavebníc. A nakoniec prišlo pre naše deti to najočakávanejšie. Našu škôlku prišli navštíviť maminy, oteckovia, súrodenci aj starí rodičia. Spoločne s deťmi sa hrali, zabávali a trávili tak príjemné popoludnie v našej materskej škole. Deti boli pyšné, že môžu svojim najbližším predstaviť miesto, v ktorom trávia čas so svojimi kamarátmi a tiež svoje obľúbené hračky, s ktorými sa denne hrajú. Ďakujeme všetkým, ktorí nás prišli v tento deň navštíviť a tešíme sa na ďalšie stretnutie!