Akcie

Imatrikulácia prvákov

Prijať medzi seba svojich najmenších spolužiakov sa opäť rozhodli najstarší žiaci a členovia žiackeho parlamentu, ktorí v piatok 09.02.2018 pozvali prváčikov, ich rodičov, ale aj najbližších príbuzných na slávnostnú imatrikuláciu do školskej telocvične. Slávnostné podujatie obohatil program žiakov, ktorý sa niesol v duchu klasických postavičiek z rozprávok. Okrem rozprávkových postavičiek hlavnú úlohu zohrali práve tí najmenší, prváci. Sľubom sa zaviazali  dodržiavať  všetky povinnosti školáka tak, ako  prikazuje „Cech školákov“. Slávnostnou imatrikuláciou boli prváci prijatí do veľkej rodiny žiakov našej Základnej školy Ondreja Štefku. Slávnostná imatrikulácia bola veľkým dňom nielen pre samotných prvákov. Bola nevšedným zážitkom aj pre ich rodičov či najbližších príbuzných, ktorí si tak zo slávnostného podujatia odnášali pocity plné nevšedných dojmov.