Archív 2017/2018

Ilustrujeme rozprávky H. CH. Andersena

Vo februári 2018 školská knižnica v ZŠ s MŠ Ondreja Štefku vyhlásila školské kolo súťaže pod názvom Ilustrujeme rozprávky H.CH.Andersena. Cieľom súťaže bolo pritiahnuť žiakov k rozprávkam autora, ktorý položil základy modernej rozprávky pre deti.

Vo svojich výtvarných dielkach mali vyjadriť svoje pocity, náladu a vystihnúť charakter rozprávky. Nakoniec sme mohli vyberať zo 47 prác. Medzi najúspešnejších autorov patrili títo ocenení žiaci.

1.miesto:  Júlia Staníková, 9.A

Ema Mešková, 6.B

Stefany Liptáková, 3.A

2.miesto:  Lívia Kabatierová, 5.B

3.miesto:  Adam Verčík, 6.A

Benjamín Grenčík, 5.B

Mária Belová, 5.B

Srdečne ďakujeme za všetky výtvarné práce a dúfame, že aj v budúcom školskom roku sa žiaci zapoja v ešte väčšom počte. Víťazi si odniesli diplomy, malé vecné darčeky a žiaci na prvom mieste nákupné poukážky na voľný nákup kníh.  Ceny si prevzali z rúk riaditeľky školy. Práce žiakov budú vystavené v priestoroch našej školskej knižnice.