Archív 2017/2018

Sudoku

Na našej škole v dňoch 4. – 6. apríla prebehli školské kolá súťaže SUDOKU. Súťažilo sa v dvoch kategóriách: žiaci 5. -7. ročníka a 8. – 9. ročníka. O súťaž bol veľký záujem o čom svedčí aj účasť žiakov, v prvej kategórii sa zúčastnilo 67 žiakov a v druhej 42 žiakov. Žiaci riešili úlohy sudoku od tých najjednoduchších až po ťažšie a náročnejšie, pri ktorých si mali možnosť precvičiť a potrápiť svoje logické myslenie.

Blahoželáme najúspešnejším žiakom za každú kategóriu:

1. Kategória:
    1. Nikolaj Pažický, 7.A
    2. Lenka Nováková, 7.A
    3. Lucia Ženteková, 7.A
  2. Kategória:
    1. Lívia Brezániová, 8.B
    2. Lenka Cvachová, 9.B
    3. Matúš Ďurana, 9.A

Z každej kategórie postúpili dvaja žiaci do regionálneho kola súťaže v ZŠ Gbeľany. V 1. kategórii sme obsadili 5 (Lucia Ženteková) a 7 (Nikolaj Pažický) miesto. V 2. kategórii sme získali 2 (Lenka Cvachová) a 5 (Lívia Brezániová) miesto.

Všetkým zúčastneným žiakov blahoželáme a veríme, že budúci školský rok sa súťaže zúčastnia znovu.