Archív 2017/2018

Deň narcisov 2018

Liga proti rakovine vznikla pred viac ako 25 rokmi. Organizácia si hneď na začiatku svojej existencie stanovila kto je, a čo je jej úlohou v tejto spoločnosti. Občianske združenie Liga proti rakovine- jej primárnym cieľom je POMÁHAŤ ONKOLOGICKÝM PACIENTOM, ICH RODINÁM I BLÍZKYM.

Vďaka zbierke a aj vďaka vašim venovaným 2% z daní, môže Liga proti rakovine pomáhať onkologickým pacientom a ich rodinám na Slovensku, ktorých počet sa, bohužiaľ, každým rokom zvyšuje.

22.ročník celoslovenskej finančnej zbierky Deň narcisov, sa na našej škole, ako i v našej obci, uskutočnil v piatok – 13. apríla 2018. Sme radi, že sme v spolupráci s Úniou žien vo Varíne, mohli pomôcť a prispieť k realizácii zbierky. Za organizáciu patrí vďaka Mgr. Kristínke Chobotovej a Mgr. Tomášovi Bublíkovi. Za aktívnu pomoc a zapojenie sa patrí vďaka našim žiačkam: Anne Androvičovej (9.A), Andrei Jánošíkovej (9.B), Simone Ferjancovej (9.B), Vanese Ferjancovej (9.B) a Anne Márii Zatrákovej (9.A).

Tento rok sa nám podarilo v rámci celej školy vyzbierať 168 eur. Každému, ktorý prispel akoukoľvek sumou, a vyjadril tak podporu onkologickým pacientom a ich rodinám, patrí úprimné Ďakujem!