Archív 2017/2018

Majstrovstvá  okresu vo  volejbale žiačok

Dňa 11. 4. 2018 sa vybrané žiačky 2. stupňa zúčastnili Majstrovstiev okresu vo  volejbale žiačok, ktoré vyhlásilo Ministerstvo školstva SR v Bratislave. Volejbalový  turnaj  sa  konal  v Žiline  na  ZŠ Martinská .  Do zápolenia  sa  prihlásili tímy  z mestských  aj  obecných  škôl.  V telocvičniach panovala dobrá  nálada a zápolenia chtivé  „mladé dámy“ sa rozcvičovali, aby  sa  patrične pripravili a podali  čo  najlepší  výkon.

Konkurencia  bola  silná, ale naše „ volejbalistky“ sa snažili hrať najlepšie, ako  vedeli. Ukázali , že  sú  skvelý  tím. S súťaži  sa  síce  neumiestnili na  prvých  troch  miestach, ale  nadobudli  skúsenosti, hrali  s nadšením  a reprezentovali  našu školu.

V ďalších zápasoch im prajeme veľa úspechov  a všetci  im budeme držať palce, aby  mali  nielen  radosť z pohybu, ale  aj  z medailového  umiestnenia.