Archív 2017/2018

Deň matiek vo Varíne

Byť mamou, je poslanie krásne a náročné zároveň. Druhá májová nedeľa už tradične patrí všetkým mamám. Tento rok sme si Deň matiek pripomenuli v nedeľu 13. mája.

Bol to špeciálny čas povedať našim mamám ako ich máme radi, čo pre nás znamenajú. Chvíľa, kedy chceme vyjadriť  našu vďačnosť za všetko, čo pre nás urobili. Mama dokáže nahradiť všetkých a všetko. Mamu však  nenahradí nik. Ale rovnako platí, že nikto na svete nás už nebude milovať tak, ako nás milovala  mama.

Žiaci Základnej školy vo Varíne pozdravili svoje mamy na Námestí sv. Floriána svojimi vystúpeniami. Zaspievali, zatancovali, zarecitovali a zahrali divadielko Pod ružovým kríkom. Tým vyjadrili svoju nekonečnú vďaku nielen mamičkám, ale i starým mamám, krstným mamám, všetkým ženám, ktoré strážia svoje deti, ktoré  sú vždy naplnené dobrom, radosťou, nádejou a nezištnou láskou.

VEĽKÁ VĎAKA MAMY NAŠE!