Najkrajšie  zvonenie!

Prichádzajú  najkrajšie a najtajomnejšie dva  mesiace  v roku každého  žiaka, či  študenta. Sú to  mesiace túžobne  očakávané  nielen  týmito  ratolesťami, ale  aj  učiteľmi. Čas prázdninový, čas výsostne  sviatočný.  Niet  sa  čo  čudovať. Veď  10  mesiacov  sedieť  v lavici  a absolvovať tie  „nááááročné povinnosti“, ktorým  niet  konca a absorbovať  toľkóóóó  vedomostí je skutočne nevídané! „ Júl a august,  „Dopraj nám všetkým  pocit  ničnerobenia!“  „Zastav sa  čas a nechaj  nás  oddychovať.“

Vôňa  leta – rozkvitnuté  lúky, šumiace  lesy, zurkotavé  potôčiky, morské  vlnky, nekonečné  cestovanie, smejúce  sa  slnko..., nech  sa to nikdy  neskončí!

Ó ten sladký  pocit – začiatok  školského  roka  je  momentálne na  míle  vzdialený.

Praje kolektív  ZŠ s MŠ O. Štefku Varín