Akcie

Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry – školské kolo

Aj v tomto školskom roku talentovaní žiaci našej školy súťažili v školskom kole Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry kategórie C. Svoje vedomosti z materinského jazyka a literatúry si porovnali štyria žiaci 8. ročníka a jedenásti žiaci 9. ročníka. Takmer všetci súťažiaci preukázali výborné vedomosti pri teste z gramatiky, pravopisu a literatúry, preto sa rozhodujúcimi činiteľmi pre víťazstvo stali  zručnosti práce pri transformácii textu.

Výsledky:

1. miesto: Šimon Hliník 9.B
  2. miesto: Juraj Kucka 9.A
  3. miesto: Ondrej Blaško 8.A

Všetkým zúčastneným ďakujeme, umiestneným žiakom blahoželáme a víťazovi želáme úspešné zvládnutie okresného kola.