Akcie

Súťaž v anglickom spellingu mladších žiakov

Podobne ako vlani – aj tento rok sa naša škola zapojila do súťaže v spellingu mladších žiakov. Zo školského kola vzišli dve 4-členné družstvá tretiakov a štvrtákov v zložení: Veronika Ovečková (3.A), Dominika Kapasná (3.B), Lujza Zimenová (3.A), Kristián Groma (3.A), Martinka Halečková (4.A), Stefanie Liptáková (4.A), Michal Samec (4.B) a Eliška Chytilová (4.B). Títo žiaci nás reprezentovali na súťaži v Dolnej Tižine, kde si zmerali sily s rovesníkmi z Gbelian a usporiadateľskej školy.

Z tretiakov sa najviac darilo Kristiánovi Gromovi, ktorý skončil na 3. mieste. Medzi štvrtákmi bola najúspešnejšia Martinka Halečková, ktorá po minuloročnom víťazstve vyhrala opäť – tentokrát vo vyššej kategórii.

Za skvelé výkony boli všetci súťažiaci odmenení pochvalnými listami a sladkými „fidorkovými“ medailami a najlepší aj vecnými cenami. Veríme, že táto skúsenosť bude pre žiakov motiváciou k ďalšiemu napredovaniu v anglickom jazyku.