Akcie

Olympiáda v anglickom jazyku – školské kolo

V novembri sa uskutočnilo školské kolo olympiády z ANJ v kategórii 1B - žiaci 8. - 9. ročníka. Žiaci si vyskúšali svoje znalosti v oblasti slovnej zásoby, počúvania s porozumením, čítania ako aj gramatiky.
Všetkým zúčastneným ďakujeme za ochotu zúčastniť sa.

Do okresného kola nás pôjde reprezentovať Erik Vandžura z 9.A triedy. Držíme palce.

Dňa 19.11.2018 prebehlo na našej škole školské kolo Olympiády v anglickom jazyku v kategórii 1A. Záujem žiakov 5.–7. ročníka bol veľký – súťažilo až 36 žiakov, ktorí v písomnej časti museli zvládnuť gramatiku, slovnú zásobu, čítanie a počúvanie s porozumením. Najlepší postúpili na ústnu časť, ktorá určila nasledovné poradie:

1. miesto: Matej Bugáň
  2. miesto: Pavol Petrek a Adam Verčík
  3. miesto: Michal Verčík (všetci zo 7.A triedy)

Všetkým zúčastneným patrí poďakovanie za snahu a najúspešnejším blahoželáme k dosiahnutým výsledkom. Veríme, že víťaz bude našu školu úspešne reprezentovať na okresnom kole, ktoré sa uskutoční v januári 2019.