Archív 2018/2019

Zvierací album – anglický a ruský jazyk

Dňa 25. septembra bola vyhlásená súťaž pre žiakov 3. až 9. ročníka The Animal Album, v ktorej za istých podmienok pre danú kategóriu /súťažilo sa v 3 kategóriách / mohli žiaci opísať v anglickom, ruskom alebo nemeckom jazyku zvieratá žijúce na Slovensku, odovzdať obrázkový album zvierat, a tak sa zúčastniť súťaže.

Prihlásilo sa viac ako 30 žiakov, žiaľ nie všetci splnili podmienky súťaže, pretože do albumov zaradili mnohé exotické zvieratá, a tým stratili cenné body.

Hodnotenie pre každý projekt bolo rovnaké - dodržaný počet viet pre svoju kategóriu, gramaticky správne tvorené vety a čo najkrajšie stvárnenie témy v projekte.

Odmenení žiaci v súťaži Zvierací album – anglický jazyk :

Prvá kategória: 3.-4. ročník / 2 vety, 5 zvierat /

1. MikolajováElla 3.B
  2. Dávidiková Laura 3.B a Kubalová Zuzana 4.B
  3. Halečková Martina 4. A

Druhá kategória: 5. – 6. ročník / 10 viet, 10 zvierat /

1. Mäsiarová Daniela 6.B
  2. Tomová Ema 6. A
  3. Stehlíková Karin 6.B

Tretia kategória: 7. - 9. ročník / 10 zvierat, 15 viet /

1. Filová Júlia 7.B
  2. Verčík Matúš 7.B
  3. Vojteková Dagmar 8.B

Vyhodnotenie súťaže Zvierací album – ruský jazyk:

Štvrtá kategória :

1. miesto: Janka Ďugelová 9. B
  2. miesto Vanesa Hreusová 9. B
  3. miesto Lukáš Matejčík 9,A

V januári 2019 boli najlepší žiaci odmenení knižnými cenami alebo sladkou odmenou.