Archív 2018/2019

1. ročník florbalového turnaja mladších žiačok

27. február sa niesol v športovom duchu. Na našej škole sa odohral 1. ročník florbalového turnaja  mladších žiačok. S plným nasadením hrali nielen naše piatačky a šiestačky, ale aj žiačky zo Spojenej školy Belá a zo ZŠ s MŠ Adama Františka Kollára z Terchovej. Turnaj slávnostne otvorila aj ukončila pani riaditeľka PaedDr. Monika Filová. Celý turnaj sa niesol v priateľskom duchu, čo hráčky potvrdili vzájomným podaním rúk so súperiacim družstvom. Hráčky sa navzájom povzbudzovali a burcovali k lepším výkonom, čím ukázali svoju bojovnosť a odhodlanosť, s ktorou nastúpili do každého zápasu. Líderkami zápasu boli žiačky zo Spojenej školy Belá, ktoré si odniesli pohár za 1. miesto. Naše šiestačky si vybojovali krásne 2. miesto, nenechali sa zahanbiť ani hráčky 5. ročníka, ktoré podali v priebehu turnaja neuveriteľné výkony a skončili na peknom 3. mieste.  Na posledných dvoch miestach sa umiestnili žiačky zo ZŠ s MŠ Adama Františka Kollára. Veľké ďakujem patrí  nielen žiačkam z 5. A (Zimenová Sára, Ovečková Anička, Brezániová Linda, Štefúnová Marcela, Cigániková Kristína, Kapasná Annamária, Mestická Vanessa ), 5. B(Jelínková Martina, Kubičková Nina, Podhorská Karin, Zákopčanová Pavlína) 6.A(Zavoďančíková Ema, Verčíková Alexandra, Trúchla Diana, Pekárová Bianka, Grenčíková Gréta, Brežná Kristína, Lopušanová Adriana), 6.B (Kabatierová Lívia) a trénerovi Mgr. Jánovi Holúbkovi za skvelú prípravu, ale aj zúčastneným školám a vyučujúcim, ktorí si našli čas a strávili na našej škole príjemné dopoludnie.

Výsledné umiestnenie družstiev:

1. miesto Spojená škola Belá