Archív 2018/2019

Imatrikulácia prvákov

Peknú námornícku imatrikuláciu pre svojich najmenších kamarátov pripravili naši deviataci spolu s pani učiteľkou Brennerovou, pani učiteľkou Chobotovou a triednymi pani učiteľkami pani Synákovou, Líškovou a Solárovou. Z prváčikov 1.A, 1.B a 1.C sa stali na jedno popoludnie 25.03.2019 malí plavčíci, ktorí boli pasovaní za námorníkov školy pani riaditeľkou M. Filovou. Pani učiteľky si so svojimi prváčikmi pre prítomných pripravili program, kde nám zaspievali, zarecitovali, sľúbili, že budú dodržiavať pravidlá správania a doplavia sa až do deviateho ročníka. Po tomto už nič nebránilo pani riaditeľke pasovať malých plavčíkov za námorníkov našej školy. Malí námorníci dostali darčeky od nášho Rodičovského združenia a všetkých čakali krásne námornícke mufiny, ktoré upiekli rodičia našich malých prváčikov.

Prajeme našim námorníkom šťastnú plavbu a nech im vždy vlaje usmiata vlajka.