Akcie

Deň narcisov 2019

23.ročník celoslovenskej finančnej zbierky Deň narcisov, sa na našej škole, ako i v našej obci, uskutočnil vo štvrtok– 11. apríla 2019.

Tento rok sa nám podarilo na našej škole vyzbierať 186 eur. Každému, ktorý prispel akoukoľvek sumou, a vyjadril tak podporu onkologickým pacientom a ich rodinám, patrí úprimné Ďakujem!

Vďaka zbierke a aj vďaka vašim venovaným 2% z daní, môže Liga proti rakovine pomáhať onkologickým pacientom a ich rodinám na Slovensku, ktorých počet sa, bohužiaľ, každým rokom zvyšuje. Sme radi, že sme v spolupráci s Úniou žien vo Varíne, mohli pomôcť a prispieť. Za organizáciu zbierky na škole patrí vďaka Mgr. Kristínke Chobotovej a PaedDr. Tomášovi Bublíkovi. Za aktívnu pomoc a zapojenie sa patrí vďaka žiačkam deviateho ročníka: Monike Trnkovej, Romane Trnkovej, Viktórii Synákovej a Viktórii Tichej.