Akcie

Plavecký kurz predškolákov

Ako po minulé roky aj tento rok bol zorganizovaný pre deti z predškolských tried plavecký výcvik. Prebiehal v spolupráci s plaveckou školou Platesa v priestoroch wellness hotela Chateau Gbeľany. Deti sa na plavecký výcvik veľmi tešili. A veru sa aj mali na čo. Inštruktori boli veľmi milí a od prvého momentu bolo vidieť, že to s deťmi naozaj vedia. Deti zažili množstvo zábavy a dokonca aj takí, ktorí mali pred vodou rešpekt, po absolvovaní tohto výcviku odchádzali s tým, že majú z vody radosť. Chceli by sme sa týmto poďakovať plaveckej škole Platesa za krásny priebeh a program a vedeniu wellness hotela za poskytnutie priestorov. Plavecký kurz nám dopadol na výbornú a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.