Archív 2018/2019

Koncoročný výlet – 6.A,B

Trinásteho júna boli naši šiestaci na koncoročnom výlete v Bratislave. Našou prvou zastávkou bola televízia JOJ. Po štúdiách televízie nás ochotne sprevádzala vedúca marketingu, ktorá nám poukazovala zákutia televízie a porozprávala nám veľa zaujímavých kuloárnych informácií. Boli sme v štúdiu spravodajstva, počasia či v štúdiách, kde sa natáčajú väčšie televízne formáty. Za všetky spomeniem štúdium Inkognita, ktoré sa žiakom veľmi páčilo. Potom naša cesta smerovala do Dinoparku. Životné stvárnenie dinosaurov, ktoré kedysi obývali našu Zem, pútali pozornosť nielen svojou mohutnosťou, ale aj pohybom či zvukmi. Prechádzali sme aj cez ZOO, kde sme mali možnosť vidieť rozmanitosť fauny a flóry, videli sme viaceré exotické druhy živočíchov, napr. pandu červenú, gibony, ibisy a lyžičiare, mačkovité šelmy a mnoho ďalších. Záverečným bodom programu bola návšteva historického centra Bratislavy. Naše kroky smerovali od hradu až po Hviezdoslavovo námestie, kde sme sa osviežili vynikajúcou zmrzlinou. Po náročnom dni, napriek vysokým teplotám, sme zažili príjemný deň plný zážitkov.

Mgr. A. Košútová, PaedDr. T. Bublík