Hlavná stránka

Absolventi 2018/2019

V krásne piatkové predpoludnie dňa 28. 6. 2019 sa priestory našej školy zmenili na nepoznanie. Stali sa krajšími, slávnostnejšími, v ktorých sa naši absolventi dôstojne rozlúčili so školou. V tomto roku opúšťajú jej lavice dve  triedy deviatakov, aby vykročili na novú cestu poznávania do škôl, na ktoré boli prijatí. Naši absolventi sa prejavili ako ozajstní, takmer dospelí mladí ľudia, ktorí s dôstojnosťou a vznešenosťou hrdo kráčali pred očami svojich spolužiakov a učiteľov. Bolo ťažké nevyroniť slzičku, pretože všetci sme cítili dojatie, lásku a spomienky nad krásnymi školskými rokmi prežitými v našej škole.

Našim deviatakom sa prihovorili naši budúci prváci, ktorí sa stali ich ozajstnými kamarátmi a ťažko sa im s nimi lúčilo. Učiteľský zbor, triedne učiteľky, zástupkyne a pani riaditeľka zaželali absolventom v ich napredovaní veľa šťastia a úspechov.

Dovidenia, deviataci! Spomienky na Vás zostanú navždy v našich srdciach.