Archív 2019/2020

Schránka dôvery

- bútľavá vŕba, ktorej sa môžeš zdôveriť s čímkoľvek.

Na čo slúži?

Schránka dôvery je tu PRE TEBA, keď potrebuješ pomôcť, zdôveriť sa so všetkým, čo ťa trápi a teší, čo ti na škole vadí a čo by si chcel zmeniť, ak máš nejaký nápad na zmenu, alebo chceš len upozorniť na nejaký problém.

Kde nájdeš schránku dôvery?

Na stene vedľa hlavnej nástenky vo vestibule.

Má podmienky?

Áno, rieši všetky slušné odkazy.

Má pravidlá?

Áno.

Schránka dôvery sa riadi týmito pravidlami:

1. Svoje nápady, výzvy, pripomienky, kritiku či pochvalu, sťažnosť, problém... Čokoľvek, čo ťa trápi, napíš na papier  a vhoď do schránky.
  2. Odkaz môže byť podpísaný, ale aj anonymný. Nezabúdaj, že riešiť sa budú len slušné odkazy.
  3. Pre jednoduchšie riešenie a doručenie odpovede uveď prosím svoju triedu. Do anonymných odkazov napíš aspoň znak alebo heslo.
  4. Do odkazu tiež môžeš napísať komu je určený (ak si žiadaš konkrétnu odpoveď od riaditeľky školy, od zástupkýň, od jednotlivých vyučujúcich, nezabudni to tam napísať).
  5. Odpovede budú riešené diskrétne a to, čo je v listoch, sa nikto iný nedozvie!

Odkazy číta koordinátorka ŽŠR a riaditeľka školy. Ak sú adresované ďalším osobám, doručíme im ich. Schránka dôvery komunikuje so žiakmi, vyberá sa každý týždeň a rieši všetky slušné odkazy!