Akcie 2018/2019

Lúčime sa s našimi predškolákmi

Aj v tomto roku sa s našou škôlkou lúčia dva ročníky predškolákov. Brány materskej školy sa zatvoria a otvoria sa im brány základnej školy s novými zážitkami ale aj povinnosťami. Aj tento rok majú predškoláci svoje tablo, ktoré jedno dopoludnie šli osobne umiestniť do výkladu obecnej predajne aby všetci ľudia videli, kto z nich do tej školy vlastne odchádza. Taktiež im bolo odovzdané osvedčenie s malou pamiatkou na našu škôlku. A potom sa osobne a so spevom  išli rozlúčiť s celou materskou školou – ostatnými škôlkarmi, pani upratovačkami, pani kuchárkami. Tento moment je ako pre predškolákov tak aj pre ich pani učiteľky veľmi silný.  Predsa len im odchádzajú aj „ich“ deti. Z tých malých plačúcich detičiek za pár rôčkov vypiplali hrdých školákov, ktorých čaká veľký svet. Pani učiteľkám za ich obetavú prácu ďakujeme a našim malým – veľkým škôlkarom? Tak tým prajeme veľa, veľa úspechov  do ich niekoľkoročného študentského života.