Archív 2019/2020

O2 Športová akadémia Mateja Tótha – športový deň

V stredu  27.11. sa  základné školy Banskobystrického, Trenčianskeho a Žilinského  kraja zúčastnili  Športového dňa Nadácie Slovenskej sporiteľne v Športovej hale Dukla na Štiavničkách v Banskej Bystrici. Zapojila sa aj naša škola s atlétmi 2.- 5.ročníka. Okrem športovej súťaže čakal na účastníkov bohatý program. Pripravené boli skákacie hrady, maľovanie na tvár aj občerstvenie. Pre ostatných diagnostický stánok zdravotnej poisťovne Dôvera, konzultácie s odborníkmi z O2 Športovej akadémie Mateja Tótha, stánok Cemio kamzík s malým darčekom a mnoho iného. Pre každého smädného návštevníka čakala minerálna voda Budiš. Samozrejme nechýbala autogramiáda olympijského víťaza Mateja Tótha. Podujatie vyvrcholilo koncertom skupiny AYA.