Archív 2021/2022

Biologická olympiáda – kategória E

Dňa 18. februára sa uskutočnilo školské kolo biologickej olympiády online formou. Zúčastnilo sa jej deväť žiakov našej školy.  Žiaci súťažili v troch odbornostiach, a to v zoológii, botanike a geológii. Z každej súťažnej kategórie postupujú dvaja žiaci s najvyšším počtom dosiahnutých bodov. Všetci zapojení žiaci z našej školy sú úspešnými riešiteľmi biologickej olympiády v kategórii E v jednotlivých odbornostiach. Do okresného kola postupujú žiaci: Ema Bukovinská (7.A , zoológia), Martina Halečková ( 7.A, zoológia), Lukáš Cvacho (8.A, botanika), Lívia Kabatierová (9.B, geológia), Terézia Chrapčíková ( 9. B, geológia). Všetkým zúčastneným žiakom ďakujeme sa účasť a postupujúcim prajeme veľa úspechov v ďalších kolách.