Jedálny lístok

Názov zariadenia: ŠJ pri ZŠ s MŠ O.Štefku,  VARÍN

Prihlásiť, respektívne odhlásiť stravu je možné deň vopred najneskôr do 14tej hod., na tel. čísle: 0911 199 422 alebo na stránke strava.cz.

Jedálny lístok: strava.cz

Informujeme rodičov žiakov základnej školy a detí, ktoré navštevujú posledný ročník materskej školy o možnosti požiadať o dotáciu na stravu od 01. 05. 2023.

V prípade detí navštevujúcich posledný ročník MŠ alebo ZŠ, bude možné dotáciu na stravu od 01.05.2023 poskytnúť len za podmienky, ak rodič dieťaťa alebo fyzická osoba, ktorej je dieťa zverené do starostlivosti rozhodnutím súdu (ďalej spolu len „rodič“)  požiada zriaďovateľa školy prostredníctvom eŽK

V prípade záujmu o stravovanie v ŠJ a uplatnenie si dotácie na stravu od 01.05.2023 prosíme z prevádzkovo – organizačných dôvodov vyplniť v eŽK žiadosť o záujem / nezáujem o dotáciu na stravu (návod) v termíne do 14. apríla 2023.  V prípade, že žiak nie je prihlásený na stravovanie a od mája má o stravovanie záujem, je potrebné vypísať a odovzdať triednemu učiteľovi aj Prihlášku na stravovanie.

Podrobnejšie informácie: Informácie pre rodiča

* “Mlieko a mliečne výrobky „Školského programu“ Európskej únie s finančnou pomocou Európskej únie.

Platby za stravné uhraďte na IBAN: SK52 5600 0000 0003 8858 9009

Cena stravného lístka