Archív 2014/2015

Klobúčik Hop!

V sobotu – 27.septembra 2014  sa v autocampingu vo Varíne konali prvé majstrovstvá sveta v hre „Klobúčik, hop!“. Usporiadateľmi tejto akcie boli manželia Prekopovci spolu so svojimi priateľmi. Na akcii sa ako rozhodcovia alebo súťažiaci zúčastnili aj naši žiaci a učitelia. Počasie ráno nevyzeralo najlepšie, ale ľudí to neodradilo. Prišli naozaj vo veľkom počte. Súťaže sa zúčastnilo viac ako 300 súťažiacich v troch kategóriách – single, double a triple. Počas celého dňa prebiehal bohatý program – divadelné predstavenie, rôzne súťaže pre deti – za ich splnenie deti dostali balíček s prekvapením. Každý si mohol vyskúšať streľbu z luku alebo vzduchovky. Deti sa najviac tešili z nafukovacieho hradu a z ochutnávky kakaového mliečka. Všetci, bez rozdielu veku, si užili skvelé vystúpenie Mariána Čekovského a koncert  Paľa Hammela. Výťažok z podujatia organizátori venovali, okrem iného, aj našej základnej škole na nákup interaktívnej tabule, za čo im ďakujeme.Celá akcia bola perfektne zorganizovaná a heslo: „Klobúčik, hop! – hra, ktorá spája“ sa naozaj naplnilo.