Akcie

Online workshop – Taliančina hrou.

V stredu 27.09. sme sa so žiakmi 9.B prihlásili na workshop Taliančina hrou: hodina talianskeho jazyka pre začiatočníkov  v rámci Európskeho dňa jazykov.

Workshop viedol Michal Kollár z  IIC Istituto italiano di cultura z Bratislavy.  Workshop bol úvodnou ukážkovou hodinou talianskeho jazyka pre začiatočníkov. Bol určený všetkým tým, ktorí chcú ochutnať kúsok z hodín taliančiny, vedených zábavnou a interaktívnou formou.

Na workshop sa prihlásili žiaci z celého Slovenska. Forma bola veľmi zaujímavá, len bolo trošku veľa účastníkov a zlyhávala technika. (krása online vyučovania ☹)

Reakcie našich zúčastnených žiakov:

Artur: vyvolával nás, bol to super zážitok, mohli sme sa niečo nové naučiť a na prvú hodinu to bolo super. Bolo tam  moc veľa detí a tak bolo to spojenie troška horšie ale inak nič zlé na tom nevidím.

Matej: Páčilo sa mi že nás naučil nejaké nové slovíčka. Mali sme zaujímavý kvíz, na ktorom som sa naučil nové veci o Taliansku. A nepáčilo sa mi, že sa tam veľmi kričalo.

Terézia: Páčila sa mi tá forma, ktorou nás učili, páčilo sa mi, že nás učili aj o Talianku a zapamätala som si aspoň niečo. Celá hodina rýchlo prešla.

Patrícia: niečo nové som sa naučila a dozvedela, bolo to zaujímavo vysvetlené

Michal: Mne sa páčilo to, že som sa mohol niečo nové naučiť a môžem ísť nejako pripravený do Talianska. Zase na druhú stranu sa mi nepáčilo to, že tam bol veľmi veľký chaos a veľmi sa tam kričalo. Inak fakt super. :) Ari deverci!

Jakub: Mne sa páčilo, že som sa mohol naučiť nové talianske slová, ktoré som ešte nevedel. Ale zase sa mi nepáčilo, že tam bol krik. Ináč to bolo super a rád by som ešte raz išiel na takýto workshop.

Mgr. Mária Rafajdusová