Akcie

Týždeň priateľstva

V dňoch od 7.2. 2024 do 14.2. 2024 sa na našej základnej škole uskutočnil Týždeň priateľstva.

Žiaci z druhého stupňa v rozhlasovej relácii vyzvali žiakov k aktivitám podporujúcich priateľstvo, ktoré prináša do nášho života pokoj a dobrú náladu.

V tomto týždni boli počas pobytu v škole  začlenené  rôzne aktivity,  ktoré rozvíjali  vzťahy medzi sebou, vzbudzovali vzájomnú  dôveru,  vernosť,  úctu k iným...

Súčasťou Týždňa priateľstva bolo aj vytváranie  valentínskych pozdravov pre všetkých, ktorých máme radi.

Valentínsku  poštu žiaci ukladali  do určených schránok.  Žiacka školská rada ju 14.2. potom rozniesla do jednotlivých tried, kde ju porozdávali vyučujúce pani učiteľky jednotlivým adresátom.